Prowadzenie strony na facebooku ma sens gdy mamy odbiorców do których możemy docierać z naszymi postami. Im więcej fanów tym większe zasięgi i większa szansa, że odezwie się do nas potencjalny klient.

Jak zatem przyspieszyć rozwój swojego fanpage’a? Jak zdobyć 789 nowych obserwujących w zaledwie jeden tydzień?

Zobacz jak zrobił to jeden z agentów, z którymi współpracuję.

Na początek statystyka. Jak widzisz na poniższych grafikach, 2 kwietnia łączna liczba osób lubiących stronę wynosiła 2185, a już po tygodniu wzrosła dokładnie o 789 osób do 2974.

Cały sekret leży w tym co wydarzyło się drugiego kwietnia.

Dla uściślenia, w opisywanym tygodniu nie była prowadzona żadna płatna promocja, ani specjalna oferta dla osób, które polubią stronę.

Cały ten efekt został osiągnięty dzięki jednej wiadomości wysłanej do kilkudziesięciu znajomych. Oto ona:

Prawda, że prosta i przekonująca? Oczywiście możesz popracować nad treścią, dać więcej powodów żeby Twoi znajomi polecili dalej Twoją stronę, ale nawet tak prosta wiadomość może przynieść świetne rezultaty.

Tym sposobem możesz bardzo szybko rozwinąć swój fanpage i zbogacić się o kilkudziesięciu, kilkuset, a w rekordowych przypadkach nawet o ponad 1000 nowych fanów. Do dnia pisania tego posta ta jedna wiadomość wygenerowała 900 nowych osób, które lubią stronę mojego klienta.

Też chcesz osiągnąć taki wynik? Przetestuj inne sposoby na zdobywanie fanów, które opisałem w moim wpisie:

Jak zdobyć pierwszych 125 fanów na Facebooku

Jeśli chcesz więcej informacji na temat prowadzenia swojego fanpagea, na temat reklamy na facebooku, czy na temat zdobywania klientów przez social media, pobierz darmowego ebooka i obserwuj moją stronę.

Author

Write A Comment