Nie masz pomysłów na posty na swoim fanpage'u?

Ten darmowy e-book zawiera 107 pomysłów na posty dla agentów ubezpieczeniowych

Paperback Cover book cover 16

Wystarczy, że podasz mi swój adres mailowy...

a otrzymasz dostęp do e-booka i za kilka chwil będziesz mógł/mogła sprawdzić 107 pomysłów na posty dla agentów ubezpieczeniowych

Jak dzięki facebookowi zdobywać leady i sprzedawać więcej ubezpieczeń?

Powiedz czy coś z poniższych rzeczy brzmi znajomo?

  • co mam zamieścić na moim fanpageu?
  • skąd inni agenci biorą pomysły?
  • jak zdobyć więcej fanów?
  • jak przez facebooka zdobywać klientów?
  • nie mam już pomysłów na posty…
  • nie wiem co może zainteresować moich obserwujących 🙁

 

Jeśli przynajmniej jedno z tych pytań zadajesz sobie prowadząc swój profil na facebooku to mogę Tobie pomóc!

Założyłem fanpage i co dalej?

Znam wielu agentów ubezpieczeniowych, którzy założyli swoje strony w mediach społecznościowych i potem nie mieli pojęcia co dalej z nimi zrobić.

Często tak jest, że słyszysz od kolegi z branży, że social media to podstawa, że musisz mieć stronę na facebooku, instagramie, linkedinie, youtubie, tiktoku i jeszcze w kilkudziesięciu innych miejscach.

Po części to prawda, bo w tych mediach społecznościowych są lub niedługo będą Twoi potencjalni klienci.

Ale!

Ale samo założenie konta czy strony to jeszcze za mało żeby skutecznie pozyskiwać klientów przez internet. Do tego musisz tworzyć i zamieszczać jakieś treści.

I tutaj zaczyna się często problem. Bo po pierwszych kilku tygodniach najzwyczajniej zaczyna brakować pomysłów!

Wtedy agenci publikują wpisy coraz rzadziej i rzadziej, a ostatecznie kilka razy do roku wrzucają życzenia świąteczne lub udostępnią coś co zamieścił znajomy agent.

"Jeśli mam stronę na facebooku, ale nie zamieszczam na niej postów, to będę miał klientów?"

OCZYWIŚCIE, ŻE NIE!

Do tego żeby zdobywać klientów musisz publikować posty regularnie. Nie musi to być codziennie, ale dobrze żeby w tygodniu pojawiały się przynajmniej 3-4 wpisy.

Czasem lepiej publikować mniej, ale coś bardziej wartościowego, niż codziennie, ale coś mało interesującego.

Skąd w takim razie brać pomysły na codzienne publikacje?

Odpowiedź jest prosta! Z e-booka, którego oferuję Tobie całkowicie za darmo.

Jedyne co chcę w zamian to Twój adres e-mail żebym mógł raz na jakiś czas podesłać Tobie ciekawe informacje i wskazówki na temat prowadzenia Twojego fanpagea!

Kliknij na poniższy przycisk i podaj swoje dane, a już za moment e-book będzie Twój.

Kim właściwie jesteś i dlaczego mam Ci zaufać?

Nazywam się Jakub Kozieł i od ponad 5 lat pomagam agentom ubezpieczeniowym w pozyskiwaniu klientów przez internet.

Wcześniej pracowałem w agencji reklamowej, która tworzyła kampanie dla największych europejskich marek, a ja byłem odpowiedzialny za prowadzenie ich profili w mediach społecznościowych.

Dzięki temu doświadczeniu wiem jakie posty będą ciekawe dla Twoich klientów i dlatego napisałem tego ebooka.

Wielokrotnie prowadziłem również szkolenia dla agentów podczas których pokazywałem sposoby pozyskiwania klientów na facebooku.

Co inni agenci myślą o tym ebooku?

Oczywiście nie musisz wierzyć mi na słowo, że znam się na tym o czym piszę. Dlatego poprosiłem osoby, które już dostały tego ebooka o to aby napisały kilka słów opinii.

Lidia Lachor - kandelaria usług finansowych

Jeśli jesteś agentem ubezpieczeniowym i publikujesz już posty na swoim Fanpage -u albo dopiero jak ja zamierzasz to robić to ten ebook pomoże Ci zaoszczędzić czas bo to zestaw gotowych pomysłów na posty. Łatwo możesz z niego korzystać bo pomysły są ułożone alfabetycznie i możesz dopisywać do tej listy swoje bo jest to bardzo inspirujący materiał. Publikując nowe posty dwa razy w tygodniu masz pomysły na cały rok. Polecam ten ebook nie tylko agentom ale i menedżerom sprzedaży aby mogli wspierać swoich współpracowników  a oprócz tego znajdą tam również pomysły na posty, które mogą im pomóc w rekrutacji. Ja skorzystam na pewno, dobra robota😊

www.lidialachor.pl

Paweł Skotnicki - kancelaria finansowa

Ten e-book to nie „107 pomysłów” jak pisze Jakub, ale znacznie więcej, bo każdy z opisanych przez niego postów można wykorzystać na wiele sposobów. Cechą, która wyróżnia tą publikację jest skoncentrowanie głównie na nas, agentach ubezpieczeniowych, a to czyni ją niesamowicie wartościową. Polecam!

www.kfps.pl

Miejsce na Twoją opinię

Jak już pobierzesz ebooka i zobaczysz jak wiele wartości Tobie daje, to z chęcią umieszczę tutaj Twoją opinię wraz z linkiem do Twojej strony!

Wypełnij formularz i pobierz swoją kopię ebooka

Wpisz swoje dane, a za minutę będziesz mógł/mogła poznać wszystkie pomysły na posty jakie udało mi się zebrać i dostosować specjalnie dla agentów ubezpieczeniowych.

Masz pytania?

Jeśli coś będzie dla Ciebie niejasne, albo będzie wymagało dodatkowego wyjaśnienia, to w e-booku znajdziesz moje dane kontaktowe, napisz śmiało maila lub zadzwoń, a z chęcią Tobie pomogę!